Izmir By Ekotur   Türsab: 12627
Ödemiş Birgi Bozdağ TuruÖdemiş Birgi Bozdağ Turu

Ödemiş'in tarihi Birgi Köyü'nde Osmanlı eserleriyle dolu bir gezinti yapın, ardından Bozdağ'ın doğal güzelliklerinde yürüyüş yapın ve yöresel lezzetleri keşfedin. Unutulmaz bir gün sizi bekliyor!

Sabah 7:30 gibi belirlediğimiz notalardan buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz,

Ödemiş’e ulaştıktan sonra kısa bir molamızın ardından, BİRGİ ‘de kahvaltımızı (Gözleme+Çay) olarak alıyoruz kahvaltıdan sonra Muhteşem ÇAKIRAĞA KONAĞI’nı geziyoruz. Selçuklu mimarini yansıtan 1300’lü yıllarda inşa edilen ULU CAMİİ ve Birgi tarihi sokaklarını gezip dolaştıktan sonra 1500’lü yılların ileri gelenlerinden BİRGİ DEDE TÜRBESİ'ni ziyaret ediyoruz.

Birgi Kasabasından ayrılıp GÖLCÜK ’e gidiyoruz. 1050 metre yükseklikteki bu yayla gölünde, yürüyüşler yapıp hoşça zaman geçiriyoruz. Göl kenarındaki çay bahçemizde öğle yemeği için sucuk ekmek ve gözleme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Gölcük’ten ayrılıp, BOZDAĞ KASABASI’na çıkıyoruz. Burada; ünlü tulum peyniri ve köpük helvası alış verişi için serbest zaman aldıktan sonra, KIRKOLUKLAR ÇEŞMESİNE ulaşıyoruz. Yöresel alışverişimizi yapıp serbest zamandan sora dopdolu geçen bu gezimizi İzmirde noktalıyoruz. Bir sonraki BYEKOTUR organizasyonunda görüşmek dileği ile konuklarımızı aldığımız noktalara bırakıyoruz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#BY13
LOKASYON:
Ödemiş
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir; 1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur. 2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 7 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 7 günden az kalması durumunda iptal etme hakkı bulunmamaktadır. Kapora iadesi veya tur ücreti iadesi yapılmaz. 3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının(Anne-Baba-Kardeş) sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Ödemiş
BY13

1.100TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:
Otobüsle ulaşım
Rehberlik hizmeti
Sabah Kahvaltısı (Gözleme+Çay)
HARİÇ OLANLAR:
Ören yeri müze girişleri
Kişisel harcamalar
Öğle yemeği